Кошик
1005 відгуків
  • Налобний ліхтар YY-19С-5SMD+COB Motion Sensor Li-Ion акумулятор ЗУ Type-C магніт Box NEW Доставка, фото 2
  • Налобний ліхтар YY-19С-5SMD+COB Motion Sensor Li-Ion акумулятор ЗУ Type-C магніт Box NEW Доставка, фото 3
Налобний ліхтар YY-19С-5SMD+COB Motion Sensor Li-Ion акумулятор ЗУ Type-C магніт Box NEW Доставка, фото 1 -23%

Налобний ліхтар YY-19С-5SMD+COB Motion Sensor Li-Ion акумулятор ЗУ Type-C магніт Box NEW Доставка

  • Готово до відправки
  • Код: LSOB-013708

503 ₴

387 ₴

+380 (63) 135-59-48
Viber, Telegram
Налобний ліхтар YY-19С-5SMD+COB Motion Sensor Li-Ion акумулятор ЗУ Type-C магніт Box NEW ДоставкаНалобний ліхтар YY-19С-5SMD+COB Motion Sensor Li-Ion акумулятор ЗУ Type-C магніт Box NEW Доставка
503 ₴387 ₴
Готово до відправки
+380 (63) 135-59-48
Viber, Telegram
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

У ліхтарику використовується світлодіоди  СОВ і SMD від всесвітньо відомої американської компанії CREE. Ліхтар оснащений вбудованим червоним, жовтим та білим світлодіодом. При активації датчика руху (затискач кнопки на 2-3 с) з'явиться можливість керування включенням та вимкненням ліхтаря за допомогою проведення рукою перед ліхтариком. Це зручна функція, т.к. відпадає необхідність намацувати кнопку увімкнення/вимкнення. Світлодіодний ліхтар YY-19С дає яскраве і рівномірне світло, добре освітлює робочий простір для виконання різних видів робіт у нічний час і в погано освітлених місцях.

Корпус налобного ліхтаря виготовлений з АВС пластику  - Міцний і в той же час легкий. Пило-волого захищений. Живлення світлодіодного ліхтаря від акумулятора, який можна заряджати через Type-C.

Налобний ліхтар YY-19С має вбудований магніт для зручного кріплення до металевих поверхонь та індикатор заряду батареї.

Характеристики:

  • Тип пристрою: Налобний
  • Тип живлення: акумуляторний
  • Зарядне пристрій: USB
  • Тип діода: COB, SMD
  • Кількість діодів: 6 (5SMD+COB)
  • Датчик руху: є
  • Живлення: Li-Ion акумулятор

Комплектація:

  • Ліхтар
  • Кабель USB-Type-C

Основні
ВиробникBailong
Країна виробникКитай
Ємність акумулятору1200 мАг
Кількість світлодіодів6 шт.
КріпленняРемінець
Матеріал корпусуПластик, Метал
Особливості ліхтаряСенсорне управління, Оптичний зум, Протиударний, Водонепроникний
Режими роботи ліхтаряРежим SOS, Максимальний, Середній, Мінімальний, Миготливий
Світловий потік800 лм
СтанНовий
Ступінь захисту, IPIPX4
Тип діодаSMD+COB
Тип зарядуType-C
Тип лампиСвітлодіодна
Тип живленняАкумулятор
Тип ліхтаряНалобний
КолірЧорний
  • Ціна: 387 ₴