-23%Порцелянова тортівниця зі скляною кришкою на бамбуковій підставці HP1203 Доставка по Україні
- Готово до відправки
- Код: LGL-HP1203
3 560 ₴
2 739 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підставка для кексів, капкейків та тортів стане справжньою окрасою вашого столу. Виготовлена з високоякісного порцелянау з мармуровим візерунком, вона не лише стильна, а й функціональна. Кругла форма підставки забезпечує достатньо місця для розміщення невеликих тортів і десертів, а в комплекті зі скляною кришкою ваші солодощі будуть надійно захищені від зовнішніх впливів, зберігаючи їхню свіжість. Характеристики: Діаметр: 250 мм Розмір: 255 х 185 мм Матеріал: бамбук, порцеляна, скло Переваги: Скляна кришка для захисту вмісту Бамбукова основа, що додає стійкості та підкреслює екологічний стиль порцелянова підставка підходить для миття в посудомийній машині Зберігає бездоганний вигляд навіть після багаторазового використання
порцелянова тортівниця зі скляною кришкою на бамбуковій підставці HP1203
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Матеріал | Кераміка |
| Багаторівнева | Ні |
| Наявність кришки | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Форма | Кругла |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 185 мм см |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 250 мм см |
| Ширина | 255 мм см |
- Ціна: 2 739 ₴







