-23%Менажниця порцелянова на підставці, що обертається, 5 секцій біла HP-1217 Доставка по Україні
- Готово до відправки
- Код: LGL-HP-1217
2 364 ₴
1 819 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця монажниця поєднує в собі натуральні матеріали та елегантний дизайн: порцелянова чаша з кришкою та бамбукова підставка. Підставка виготовлена з високоякісного бамбука для міцності та довговічності. Основні характеристики набору для соусів та закусок Розмір набору 30 x 30 x 10 см Об'єм однієї секції 200 мл Матеріали - порцеляна та бамбук Цей набір – стильний елемент сервірування вашого столу. Ви зможете подавати різноманітні закуски, фрукти, соуси та десерти у вишуканих композиціях та дивувати своїх гостей оригінальним посудом. Доставка здійснюється по всій Україні.
Менажниця порцелянова на підставці, що обертається, 5 секцій біла HP-1217
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Кількість секцій | 5 |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100 мм см |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 300 мм см |
| Ширина | 300 мм см |
- Ціна: 1 819 ₴








