-23%Декоративна ПВХ панель 960х480х4мм SW-00000579 Доставка по Україні
- В наявності
- Код: DOL-SW-00000579
123 ₴
95 ₴
Декоративна ПВХ панель
Панелі ПВХ - виготовлені на сучасному обладнанні із високоякісних, стійких, нешкідливих для здоров'я фарб. За допомогою панелей ПВХ ви легко реалізуєте всі Ваші будь-які дизайнерські рішення як у житлових, так і в комерційних приміщеннях.
Панелі дуже прості у монтажі, практичні у використанні та довговічні. Для монтажу панелей Вам потрібен буде: клей для ПВХ, ножиці або монтажний ніж, рівень чи лінійка, скотч (для фіксації свіжих панелей).
Переваги панелей ПВХ:
- Панелі виготовляються із харчового ПВХ;
- Панелі не спалахують;
- Матеріал екологічно чистий, гіпоалергенний;
- Панелі легко миються;
- Монтаж можливий на будь-яку поверхню;
- Термін служби більше 20 років;
Інструкція з монтажу панелей:
- Очистити стіни від пилу та бруду;
- Проґрунтувати стіну;
- Нанести клей на ребра панелей по всій площині, це забезпечить максимально ефективну фіксацію;
- Враховуючи вагу однієї панелі, рекомендується відразу після приклеювання панелі, додатково зафіксувати її скотчем до стіни, щоб уникнути сповзання під своєю вагою;
- Після підсихання клею продовжити монтаж наступного ряду.
Розмір ПВХ панелі – 960ммх480мм. Товщина – 4 мм.
Декоративна ПВХ панель 960х480х4мм SW-00000579
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wall Sticker |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Форма поставки матеріалу | Лист |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 480 см |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Покривна панеллю площа | 0,46 |
| Продавець | Little Sam |
| Розмір | 960*480*4 мм |
| Товщина | 4 |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
| Ширина | 960 см |
- Ціна: 95 ₴








