Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: нержавіюча сталь
Розмір: 1.50 см х 1.50 см х 3.60 см
Країна: Польща
Кріпляться за допомогою самоклеючої стрічки
Набір із 6-ти штук.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 36 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Місткість рушників | 1 |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Тип тримача | Гачок |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для ванної кімнати |
| Тип кріплення | Липучка (двосторонній скотч) |
| Універсальний вид | Зібраний |
| Продавець | Інтернет-магазин "Little Sam" |
| Довжина | 15 см |
- Ціна: 184 ₴


