Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: хромована сталь
Розмір: 35.01 см x 10.00 см x 10.00 см
Країна: Польща
Кріпиться до стіни
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр підставки | 100 мм |
| Довжина підставки | 100 мм |
| Матеріал підставки | метал |
| Наявність кришки | Так |
| Загальна висота | 350 мм |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип ершика | Настінний |
| Колір покриття | Хром |
| Ширина підставки | 100 мм |
- Ціна: 666 ₴


