Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: кераміка
Розмір: 7,00 cм x 16,50 cм x 7,00 cм
Країна: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16 см |
| Діаметр | 7 см |
| Матеріал виготовлення | Кераміка |
| Обсяг | 280 |
| Поверхня | Глянцева |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Тип управління | Механічне |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 7 см |
- Ціна: 408 ₴


