Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: фарбований метал, скло
Розмір: 21,30 см x 19,50 см x 7,20 см
Країна: Польща
Двостороннє дзеркало, одна сторона збільшує зображення в 5 разів
Діаметр: 17 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Тип | Дзеркало |
| Підставка в комплекті | Да |
| Колір | Чорний |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна, збільшувальна |
| Довжина | 72 см |
| Мережевий адаптер | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 213 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | дзеркало |
- Ціна: 1 241 ₴


