Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: МФД
Розмір: 4.50 см x 37.00 см x 45.50 см
Країна: Польща
Відстань між кріпленнями: 11,5 - 20,5 см
Має систему вільного падіння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Антибактеріальне покриття | Ні |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 435 мм |
| Матеріал | МДФ |
| Наявність мікроліфта | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип | Сидіння з кришкою |
| Ширина | 373 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3600 |
- Ціна: 3 676 ₴


