Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: поліпропілен
Розмір: 4,80 cм x 36,00 cм x 46,5 cм
Країна: Польща
Відстань між кріпленнями: 7,5 – 17,5 см
Має систему вільного падіння.
Завдяки простому демонтажу, підтримувати чистоту та гігієну простіше, ніж на традиційних кришках.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 465 мм |
| Наявність мікроліфта | Так |
| Тип | Сидіння з кришкою |
| Колір | Білий |
| Ширина | 360 мм |
- Ціна: 2 325 ₴


