-23%Вішак настінний на 4 гачка, античне золото AWD Interior 02091714
- Готово до відправки
- Код: LSA-AWD02091714
314 ₴
242 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: сталь фарбована
Розмір: 28,60 cм x 3,30 cм x 12,80 cм
Країна: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 128 мм |
| Довжина | 33 мм |
| Ширина | 286 мм |
| Матеріал | Метал |
| Місткість рушників | 4 і більше |
| Колір покриття | Золото |
| Тип тримача | Гачок |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Розміщення тримача | Настінне |
- Ціна: 242 ₴




