Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: сталь хромована, тераццо
Розмір: 40.20 x 81.90 x 20.00 cм
Вага: 2800 г.
Країна: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Розміщення власника | Підлогове |
| Місткість рушників | 2 |
| Матеріал | Метал |
| Тип власника | Перекладина |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2800 кг |
| Висота | 819 мм |
| Довжина | 402 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | сталь |
- Ціна: 4 774 ₴




