-14%Вішак для рушників підлоговий Q-BATH 2341561
- Готово до відправки
- Код: LSA-2341561
6 104 ₴
5 232 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: сталь хромована, екошкіра
Розмір: 43.80 x 88.50 x 20.00 cм
Вага: 3000 г.
Країна: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 438 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміщення власника | Підлогове |
| Місткість рушників | 2 |
| Висота | 885 см |
| Вага | 3000.0 |
| Тип власника | Перекладина |
- Ціна: 5 232 ₴




