-14%Вішак для рушників підлоговий Q-BATH 2341573
- Готово до відправки
- Код: LSA-2341573
5 460 ₴
4 680 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: сталь з порошковим покриттям
Розмір: 40.30 x 81.30 x 20.00 cм
Вага: 3400 г.
Країна: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Розміщення власника | Підлогове |
| Місткість рушників | 2 |
| Матеріал | Метал |
| Тип власника | Перекладина |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 403 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 813 см |
| Вага | 3400.0 |
- Ціна: 4 680 ₴



