-23%Стійка тримач туалетного паперу чорна AWD Interior 02071779
- Готово до відправки
- Код: LSA-AWD02071779
1 060 ₴
816 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: пофарбована сталь
Розмір: 16.00 cм x 54.00 cм x 16.30 cм
Країна: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Наявність кришки | Ні |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Матеріал | Метал |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Підставка для освіжувача | Так |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Підставка для запасного рулону | Ні |
| Місткість рулонов | 3 |
| Довжина | 160 см |
| Ширина | 163 см |
| Висота | 540 см |
- Ціна: 816 ₴




