-56%Полиця дротяна прямокутна чорна AWD Interior 02081781
- Готово до відправки
- Код: LSA-AWD02081781
3 269 ₴
1 443 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: пофарбована сталь
Розмір: 50.00 см x 60.00 см x 20.00 см
Країна: Польща
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Основний колір | Чорний |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Немає |
| Тип установки | Навісна (настінна) |
| Настінний кріплення | Так |
| Форма полиці | пряма прямокутна |
| Тип меблів | полиця |
| Стан | Нове |
| Кількість ярусів (полиць) | 4 |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Немає |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Полиці | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 200 см |
| Ширина | 500 см |
| Висота | 600 см |
- Ціна: 1 443 ₴


