-23%Тримач туалетного паперу чорний матовий AWD Interior 02091799
- Готово до відправки
- Код: LSA-AWD02091799
1 058 ₴
814 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: алюміній
Розмір: 18.00 cм x 3.00 cм x 8.00 cм
Країна: Польща
Монтаж не потребує свердління.
Кріпиться за домопогою самоклеючої стрічки.
Використовувати через 48 годин після монтажу.
Максимальне навантаження до 1 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Наявність кришки | Немає |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Місткість рулонів | 1 |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Матеріал | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 180 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 80 см |
- Ціна: 814 ₴



