-23%Стійка тримач туалетного паперу чорна AWD Interior 02071796
- Готово до відправки
- Код: LSA-AWD02071796
1 660 ₴
1 277 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: метал з порошковим покриттям
Розмір: 55.50 cм x 15.00 cм x 18.00 cм
Країна: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Наявність кришки | Ні |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Матеріал | Метал |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Підставка для освіжувача | Ні |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Підставка для запасного рулону | Ні |
| Місткість рулонов | 3 |
| Матеріал ручки | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 555 см |
| Ширина | 180 см |
| Довжина | 150 см |
- Ціна: 1 277 ₴



