-23%Полиця дротяна у ванну 2-х ярусна чорна AWD Interior 02081812
- Готово до відправки
- Код: LSA-AWD02081812
915 ₴
704 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: пофарбована сталь
Розмір: 28.00 cм x 33.50 cм x 12.50 cм
Країна: Польща
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Нове |
| Основний колір | Чорний |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Немає |
| Тип установки | Навісна (настінна) |
| Настінний кріплення | Так |
| Форма полиці | пряма |
| Тип меблів | полиця |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 280 см |
| Глибина | 125 см |
| Висота | 335 см |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Немає |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | сталь покрита фарбою |
| Полиці | сталь |
- Ціна: 704 ₴

