-23%Килимок AWD Interior 02090812, прозорий м’який, протиковзкий, для душу або ванни
- В наявності
- Код: LSA-AWD02090812
561 ₴
432 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: ПВХ
Розмір: 0.20 см x 69.00 см x 35.00 см
Країна: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 69 см |
| Товщина | 2 см |
| Колір | Білий |
| Ширина | 35 см |
| Підходить для підлоги з підігрівом | Немає |
| Форма | Овальна |
| Основа | ПВХ |
| Матеріал | ПВХ |
| Тип | Килимок для ванної |
| Кількість в наборі | 1 |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
- Ціна: 432 ₴




