Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: метал покритий хромом, пластмаса
Розмір: 75.00 cм x 30.00 cм x 20.00 cм
Країна: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Колір покриття | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 750 см |
| Довжина | 210 см |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Нове |
| Тип | Стійка для аксесуарів |
| Ширина | 310 см |
- Ціна: 4 942 ₴




