Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: пластик
Розмір: 3.50 см x 7.00 см x 20.00 см
Країна: Польща
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 7 см |
| Форма | Асиметрична |
| Глибина | 3.5 см |
| Висота | 20 см |
| Колір покриття | Хром |
| Тип управління | Нажимний |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 104 ₴


