Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: пластик
Розмір: 21.00 х 14.30 х 14.30 см
Країна: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина підставки | 143 мм |
| Матеріал підставки | метал, Пластик |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Наявність кришки | Ні |
| Загальна висота | 510 мм |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип ершика | Підлоговий |
| Колір | Сірий |
| Ширина підставки | 143 мм |
- Ціна: 188 ₴



