Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: пофарбована сталь, пластик
Розмір: 40.00 cм x 96.30 cм x 26.00 cм
Країна: Польща
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Тип меблів | Етажерка |
| Настінне кріплення | Ні |
| Кількість ярусів (полиць) | 4 |
| Основний колір | Чорний |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Форма полиці | пряма |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Форма етажерки | пряма |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | сталь покрита фарбою |
| Полиці | пластик |
| Ніжки | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 400 см |
| Тип установки | Підлогова |
| Глибина | 260 см |
| Висота | 963 см |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 2 073 ₴





