-23%Три ярусна етажерка, чорна, на колесиках AWD Interior 02041943 Новинка
- Готово до відправки
- Код: LSA-AWD02041943
2 224 ₴
1 711 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: пофарбована сталь, пластик
Розмір: 40.00 cм x 67.60 cм x 26.00 cм
Країна: Польща
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір покриття | Чорний |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Тип меблів | Етажерка |
| Настінне кріплення | Ні |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Основний колір | Чорний |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Форма полиці | пряма |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Форма етажерки | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 676 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | сталь покрита фарбою |
| Полиці | пластик |
| Ніжки | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 260 см |
| Тип установки | Підлогова |
| Штрихкод | 5905668552951 |
| Основні | |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 1 711 ₴


