-23%Етажерка 3-х ярусна чорна, бамбук AWD02041935 Новинка
- В наявності
- Код: LSA-AWD02041935
3 581 ₴
2 755 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: пофарбована сталь, бамбук
Розмір: 40.50 cм x 80.20 cм x 13.30 cм
Країна: Польща
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір покриття | Чорний |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Тип меблів | Етажерка |
| Настінне кріплення | Ні |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Основний колір | Чорний |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Форма полиці | пряма |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Форма етажерки | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 802 мм |
| Ширина | 405 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | сталь покрита фарбою |
| Полиці | Бамбук |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 133 см |
| Тип установки | Підлогова |
| Штрихкод | 5905668552876 |
| Основні | |
| Матеріал | Бамбук |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 755 ₴

