-23%Дозатор для мила Tusa AWD02191916 настінний новинка стильний
- В наявності
- Код: LSA-AWD02191916
273 ₴
210 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: керамика
Розмір: 87.70 см x 17.50 см x 9.00 см
Країна: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Вид диспенсера | Побутової |
| Матеріал виготовлення | Кераміка, кераміка |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Тип управління | Натискне |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17.5 см |
| Глибина | 9 см |
| Об`єм | 400 мл |
| Ширина | 7.7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штрихкод | 5905668552685 |
- Ціна: 210 ₴


