-23%Контейнер для заморожування та зберігання продуктів 3-ярусний у холодильнику 16.5 см Помар Доставка по Україні
- Готово до відправки
- Код: LGL-HP50657
1 402 ₴
1 079 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Триярусний контейнер для зберігання і заморожування продуктів виготовлений із прозорого пластику. Він розділений на три окремі секції з отворами, завдяки чому можна добре просушити фрукти та овочі перед заморожуванням, організувати зберігання різних продуктів окремо, і водночас контейнер не займатиме багато місця в холодильнику або морозильній камері. Кожна секція має прямокутну форму із закругленими кутами. Кришка щільно прилягає до контейнера, щоб запобігти протіканню і зберегти свіжість продуктів. Зручна ручка полегшує транспортування контейнера. Контейнер можна використовувати для зберігання свіжих фруктів, овочів, м'яса, риби та інших продуктів. Деталі Матеріал: пластик Колір: прозорий із жовтими ручками Кількість ярусів: 3
Контейнер для заморожування та зберігання продуктів 3-ярусний у холодильнику 16.5 см Помаранчевий HP50657
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Happy Life |
| Застосування | Універсальне |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Помаранчевий |
| Тип | Кришка |
| Матеріал | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.150 кг |
| Висота | 16.5 см см |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 32 см см |
| Ширина | 21 см см |
- Ціна: 1 079 ₴




