-23%Дитячий ігровий намет 180×95×80 см намет дитячий вуличний на блискавці Вінні Пух HP-S-3NDO Доставка по Україні
- Готово до відправки
- Код: LGL-HP-S-3NDO
1 363 ₴
1 049 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подаруйте дитині незабутні ігри в дитячому ігровому наметі! Завдяки просторому розміру й оригінальному дизайну цей намет стане справжнім хітом серед маленьких дослідників і любителів пригод. Основні характеристики ігрового намету Розмір у складеному вигляді: 55×55×5 см; Розмір у розкладеному вигляді: 180×95×80 см; Внутрішні розміри: 170×90×80 см; Матеріал: 100% поліестер; Вхід: на блискавці. Особливості ігрового дитячого ігрового намету Яскравий помаранчевий колір привертає увагу і робить гру ще цікавішою. Просторий вхід із застібкою-блискавкою. Три сторони виготовлені з сітчастого матеріалу для гарної вентиляції. Стійка конструкція з легкого, але міцного каркаса. Матеріал - 100% поліестер, стійкий до вологи і легко очищається. Дитячий намет для дому - це не просто намет для ігор, а цілий світ фантазій, у якому дитина зможе весело проводити час, вигадувати нові ігри та відчувати себе справжнім мисливцем за пригодами!
Дитячий ігровий намет 180×95×80 см намет дитячий вуличний на блискавці Вінні Пух HP-S-3NDO
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lugi |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Тип | Намет |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 |
| Висота | 800 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 1800 см |
| Ширина | 950 см |
- Ціна: 1 049 ₴








