
Етажерка для фруктів і десертів 3- ярусна квадратна, біла HP-7-730 Доставка по Україні
- Немає в наявності
- Код: LGL-HP-7-730
1 196 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фуршетна стійка триярусна підставка для закусок, фруктів, цукерок - це елегантний і практичний елемент сервірування. Кожен рівень виготовлений з високоякісної кераміки та підтримується міцною металевою основою. Основні характеристики висота 33 см; розмір нижньої тарілки 25×25 см; розмір середньої тарілки 21×21 см; розмір верхньої тарілки 15×15 см. Кожен рівень може використовуватися для подачі різних видів фруктів, цукерок або інших закусок, що робить цю підставку ідеальним вибором для будь-якого свята чи вечірки. Її елегантний дизайн надасть шарму вашому столу. Така фруктовниця є не лише практичним предметом для сервірування, а й декоративним елементом, що привертає увагу та створює затишну атмосферу на будь-якому заході чи вечері.
Етажерка для фруктів і десертів 3- ярусна квадратна, біла HP-7-730
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Матеріал | Кераміка |
| Тип посуду | Етажерка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 33 см см |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 25/21/15 см см |
| Ширина | 25/21/15 см см |
- Ціна: 1 196 ₴






