
Тортівниця скляна на ніжці 30×32 см см підставка для торта, капкейків прозора HP-4-81L Доставка по Україні
- Немає в наявності
- Код: LGL-HP-4-81L
2 130 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця вишукана скляна тортівниця на ніжці стане справжньою окрасою вашого столу. Таку тортівницю можна використовувати не лише для подачі солодощів, а й як декоративний елемент для фото. Вона додасть вашій події нотку витонченості та стане предметом захоплення гостей. Основні характеристики тортівниці: Діаметр: 30 см; Висота: 32 см; Матеріал: скло. Особливості тортівниці: Виконана з міцного прозорого скла; Стійка та надійна основа; Ідеальний розмір для подачі тортів, тістечок, капкейків, фруктів та інших десертів; Підходить як для домашнього використання, так і для урочистих заходів, весіль та бенкетів.
Тортівниця скляна на ніжці 30×32 см см підставка для торта, капкейків прозора HP-4-81L
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Матеріал | Скло |
| Багаторівнева | Ні |
| Наявність кришки | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Форма | Кругла |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 32 см см |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 30 см см |
| Довжина | 30 см см |
| Ширина | 30 см см |
- Ціна: 2 130 ₴





