-23%Тортівниця скляна на високій ніжці 30×50 см кругла підставка для торта, капкейків HP-4-87S Доставка по Україні
- Готово до відправки
- Код: LGL-HP-4-87S
2 247 ₴
1 729 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця вишукана скляна підставка для торта на високій ніжці стане справжньою окрасою вашого столу. Кругла скляна платформа на витонченій основі надають нотки розкоші та елегантності. Основні характеристики тортівниці: Діаметр: 30 см; Висота: 50 см; Матеріал: скло. Особливості тортівниці: Виконана з міцного прозорого скла; Стійка і надійна основа; Ідеальний розмір для подачі тортів, тістечок, капкейків, фруктів та інших десертів; Підходить як для домашнього використання, так і для урочистих заходів, весіль і банкетів. Таку тортівницю можна використовувати не тільки для подачі солодощів, але і як декоративний елемент для фотозон або солодких столів (candy bar). Вона додасть вашій події нотку витонченості та стане предметом захоплення гостей.
Тортівниця скляна на високій ніжці 30×50 см кругла підставка для торта, капкейків HP-4-87S
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Матеріал | Скло |
| Багаторівнева | Ні |
| Наявність кришки | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Форма | Кругла |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 см см |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 30 см см |
| Довжина | 30 см см |
| Ширина | 30 см см |
- Ціна: 1 729 ₴



