
Порцелянова фруктовниця на підставці 26×15×3.5 см Біла із золотом HP-7-5 Доставка по Україні
- Немає в наявності
- Код: LGL-HP-7-5
1 215 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
порцелянова тарілка для фруктів - це стильний і функціональний посуд, який чудово доповнить вашу колекцію. Її мінімалістичний дизайн гармонійно вписується в будь-який інтер'єр і підходить для подачі не тільки фруктів, а й солодощів, закусок або випічки. Завдяки стильному дизайну вміст порцелянаової фруктовниці має особливо естетичний вигляд. Основні характеристики: Матеріал: порцеляна, метал; Розмір: 26×15×3.5 см. Форма тарілки надає сучасного вигляду і забезпечує зручне розташування продуктів. Ця тарілка для фруктів стане відмінним вибором для повсякденних трапез або святкових заходів.
порцелянова фруктовниця на підставці 26×15×3.5 см Біла із золотом HP-7-5
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Кераміка |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 260 см |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 1 215 ₴









