-23%Набір із 6 креманок 200 мл, порцеляна білий HP-1220 Доставка по Україні
- Готово до відправки
- Код: LGL-HP-1220
3 612 ₴
2 779 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантні креманки в наборі шести штук. Виготовлені з білої порцелянау, вони ідеально підходять для подачі різних десертів, свіжих фруктів, холодного морозива та освіжаючих салатів. Основні характеристики набору креманок 6 креманок, з ложкою Об'єм 200 мл Розмір набору 36,5 x 23 x 18 см Дерев'яна підставка Ніжка не тільки підкреслює красу, але й забезпечує комфорт при триманні. Цей набір – ідеальний подарунок для тих, хто хоче додати елемент вишуканості у свій домашній декор. Оперативна доставка у всі регіони України.
Набір із 6 креманок 200 мл, порцеляна білий HP-1220
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кришка | Немає |
| Ложечка | є |
| Матеріал | Кераміка |
| Тип посуду | Креманка |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180 мм см |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 365 мм см |
| Кількість в наборі | 6 |
| Обсяг | 200 мл |
| Ширина | 230 мм см |
- Ціна: 2 779 ₴








