-23%
Набор складной мебели для кемпинга стол + 4 стула набор мебели для пикника туристический Доставка по Україні
- Готово до відправки
- Код: LGL-JY-12060PL
3 079 ₴
2 369 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, TelegramНабор складной мебели для кемпинга стол + 4 стула набор мебели для пикника туристический Доставка по Україні
3 079 ₴2 369 ₴
Готово до відправкиУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туристичний складаний набір меблів (стіл + 4 стільці) — відмінне рішення для кемпінгу, дачі, риболовлі, пікніка або будь-якого відпочинку на природі. Він створений для тих, хто цінує комфорт навіть далеко від дому. Компактний, легкий і практичний, цей комплект забезпечить зручність під час прийому їжі, ігор або просто відпочинку на свіжому повітрі. Всі елементи легко складаються і укладаються в валізку, яку зручно брати з собою в поїздку. Основні характеристики набору складних меблів для кемпінгу: Розмір столу в розкладеному вигляді: 120×60×70 см; Розмір столу в складеному вигляді: 60×60×6,5 см; Розмір стільців: 32×27×35 см; Матеріал каркаса (опор) столу: алюміній; Матеріал стільниці столу: МДФ; Матеріал каркаса стільців: залізна труба (∅18, товщина-0,55 мм); Матеріал сидіння стільців: 600D Oxford. Переваги набору меблів для пікніка: Швидке складання та розбирання; Компактність при зберіганні та транспортуванні; Легка вага завдяки алюмінієвому каркасу; Отвір для парасольки — захист від сонця в спекотну погоду; Стійкість та надійність конструкції; Зручність і комфорт в будь-яких умовах. Завдяки поєднанню легкості, міцності і компактності, цей туристичний набір меблів стане надійним помічником під час будь-якого виїзду на природу. Він забезпечує комфортну зону для відпочинку і прийому їжі, легко збирається і зручно транспортується. Незалежно від того, чи вирушаєте ви на пікнік, риболовлю або в подорож — з цим набором у вас завжди буде з собою зручне і функціональне рішення для відпочинку.
Набор складной мебели для кемпинга стол + 4 стула набор мебели для пикника туристический
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lugi |
| Кількість персон | 4 |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Склад комплекту | Стіл + стільці без спинки |
| Стан | Новий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Кількість стільців | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага столу | 6.2 кг |
| Висота сидіння стільця | 35 см |
| Висота столу | 70 см мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина стільця | 32 см |
| Довжина столу | 120 см |
| Ширина стола | 60 см мм |
| Ширина стільця | 27 см |
- Ціна: 2 369 ₴

