-23%Крісло розкладне туристичне 47х58х70 см з кишенею Чорне SJ-0056-1 Доставка по Україні
- Готово до відправки
- Код: LGL-SJ-0056-1
869 ₴
669 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складне кемпінгове крісло має металевий каркас, який забезпечує міцність і стійкість. Механізм складання дає змогу легко і швидко зібрати і розібрати крісло, що робить його зручним для транспортування і зберігання. Основні характеристики: Розмір у розкладеному стані: 47х58х70 см; Розмір в складеному стані: 70х20х20 см; Ширина сидіння: 40 см; Рекомендоване навантаження: 100 кг; Матеріал крісла: тканина Оксфорд; Матеріал каркаса: метал; Наявність чохла: є. Матеріал сидіння виконаний з тканини Оксфорд, який відомий своєю міцністю і зносостійкістю. Цей матеріал має водовідштовхувальні властивості, що додає кріслу практичності під час використання на відкритому повітрі, зокрема під час кемпінгу або на пікніках. Легкість у використанні та складанні робить це крісло зручним вибором для активного відпочинку. Його компактні розміри дають змогу зберігати його без зайвих труднощів у багажнику автомобіля або в сховищах.
Крісло розкладне туристичне 47х58х70 см з кишенею Чорне SJ-0056-1
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lugi |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 70 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина стільця | 47 см |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ширина стільця | 58 см |
- Ціна: 669 ₴








