-23%Набір прямокутних підносів для подачі їжі 2 (шт) 40×30×4 (см) гарні декоративні таці для к Доставка по Україні
- Готово до відправки
- Код: LGL-HP-HK-19
1 792 ₴
1 379 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір підносів — витончене та практичне рішення для дому. Вони виго товлені з міцного пластику та прикрашені квытковим орнаментом. Акуратна окантовка надають виробам елегантного вигляду. Основні характеристики набору підносів для сервірування Розмір: 40×30×4 см; Глибина: 2.5 см; Матеріал: пластик. Такий набір підносів стане практичним і елегантним доповненням до вашого будинку. Він однаково доречний для повсякденного використання і для особливих випадків — чи то подавання напоїв, десертів, чи то оформлення святкового столу. Стильний орнамент і благородні відтінки надають тацям витонченого вигляду, а їхній універсальний дизайн легко впишеться в будь-який інтер'єр, додаючи нотку затишку та гармонії.
Набір прямокутних підносів для подачі їжі 2 (шт) 40×30×4 (см) гарні декоративні таці для кухні, у ліжко, на стіл HP-HK-19
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Додаткові елементи декору | Малюнок |
| Матеріал | Пластик |
| Ручки | Є |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 400 см |
| Ширина | 300 см |
- Ціна: 1 379 ₴





