-23%Тарілка порцелянова глибока з ручкою Квітка 27×20×5 (см) блюдо сервірувальне з ручкою для Доставка по Україні
- Готово до відправки
- Код: LGL-ZJH-13-2
687 ₴
529 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тарілка з ручкою для подавання та сервірування виготовлена з високоякісної порцеляни та поєднує в собі вишуканий дизайн і практичність. Оригінальна форма робить її не тільки функціональним елементом посуду, але і стильною прикрасою столу. Виріб зручно використовувати для подавання гарячих і холодних страв, закусок, салатів, фруктів або десертів. Міцна порцелянова поверхня стійка до високих температур, не вбирає запахи та легко очищається. Ергономічна дерев'яна ручка забезпечує комфорт під час перенесення та подавання страв. Основні характеристики порцелянової тарілки з дерев'яною ручкою: Матеріал: порцеляна, дерево; Розмір: 27×20×5 см; Об'єм: 800 мл; Особливості блюда для подачі: Розмір оптимальний для подавання фруктів, закусок, десертів, салатів або випічки. Матеріал блюда — порцеляна, яка надовго зберігає привабливий зовнішній вигляд. Зручна дерев'яна ручка забезпечує комфортне й безпечне використання. Оригінальна форма надає виробу вишуканості. Підходить як для повсякденного використання, так і для святкового сервірування. Завдяки гармонійному поєднанню білої порцеляни з витонченим декоративним оздобленням і натурального дерева, блюдо стане чудовим доповненням до будь-якого сервірування. Ідеально підходить для домашнього використання, святкових застібок, а також для ресторанів і кафе.
Тарілка порцелянова глибока з ручкою Квітка 27×20×5 (см) блюдо сервірувальне з ручкою для подачі тарілка сковорода Золото ZJH-13-2
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Матеріал | Порцеляна |
| Форма | Фігурна |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 200 см |
| Довжина | 270 см |
| Кількість в наборі | 1 |
| Обсяг | 800 |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 529 ₴




