-23%Форма для запікання овальна 36×22.5×7 (см) форма для духовки 2 літри Червоний S1289 Доставка по Україні
- Готово до відправки
- Код: LGL-S1289
856 ₴
659 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма для запікання об'ємом 2 літри стане незамінним помічником на вашій кухні, дозволяючи створювати справжні кулінарні шедеври щодня. Вона ідеально підходить для запікання м'яса, риби, овочів, а також для приготування домашніх запіканок та ароматних страв із духовки. Основні характеристики форми для запікання: Розмір: 36×22.5×7 см; Об'єм: 2 л; Матеріал: фарфор. З цією практичною та стильною формою для запікання ви зможете готувати смачні та ароматні страви без зайвих зусиль. Вона стане надійним супутником на вашій кухні та допоможе радувати родину та гостей кулінарними шедеврами щодня.
Форма для запікання овальна 36×22.5×7 (см) форма для духовки 2 літри Червоний S1289
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Призначення форми | Для хліба, Для птиці, Для бісквіта, Для м'яса, Для пирога, Для риби, Для лазаньї |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Овальна |
| Колір | Червоний |
| Висота стінок | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 360 см |
| Кількість в наборі | 1 |
| Кількість осередків | 1 |
| Ширина | 225 см |
- Ціна: 659 ₴




