
Стійка тримач туалетного паперу та щітки чорна, AWD02072052 Доставка по Україні
- Немає в наявності
- Код: LSA-AWD02072052
1 319 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
.
Стійка тримач туалетного паперу та щітки чорна, AWD02072052
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина підставки | 160 мм |
| Матеріал підставки | Пластик |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Наявність кришки | Ні |
| Загальна висота | 670 мм |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип ершика | Підлоговий |
| Колір | Чорний |
| Колір покриття | Золото |
| Ширина підставки | 225 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Стійка для аксесуарів |
| Штрихкод | 5905668554047 |
- Ціна: 1 319 ₴






