-23%Полиця дротяна одноярусна хром, AWD02082057 Доставка по Україні
- В наявності
- Код: LSA-AWD02082057
980 ₴
754 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
.
Полиця дротяна одноярусна хром, AWD02082057
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 105 мм |
| Стан | Новий |
| Колір покриття | Хром |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штрихкод | 5905668554092 |
| Основні атрибути | |
| Основний колір | Хромований |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Немає |
| Тип установки | Навісна (настінна) |
| Настінний кріплення | Так |
| Форма полиці | пряма прямокутна |
| Тип меблів | полиця |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | хромована сталь |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 135 см |
- Ціна: 754 ₴




