-23%Декоративна ПВХ плитка на самоклейці 300х300х5мм М'ятна, ціна за 1 шт. (СПП-505) SW-000011 Доставка по Україні
- В наявності
- Код: DOL-SW-00001139
71 ₴
55 ₴
Декоративна ПВХ плитка на самоклейці м'ятна
Самоклеючі декоративні панелі СПП - новинка у світі самоклейок. Це невеликі плитки із трендовим малюнком під натуральні матеріали. Прозорий захисний шар із поліуретану захищає покриття від стирання та механічних пошкоджень.
Відмінно підійде для декорування будинку, офісу, магазину або кафе.
Матеріал:
- Поліуретановий верхній шар.
- ПВХ основа.
- Клейовий шар.
- Паперова підкладка.
Габарити:
- Висота: 30 см;
- Довжина: 30 см;
- Площа 1 плитки: 0,09 м2;
- Об’ємна товщина: 5 мм;
Переваги:
- Реалістична імітація натуральних матеріалів, простий та сучасний дизайн.
- Покриття не схильне до появи грибка на поверхні.
- Легкий та швидкий монтаж.
- 100% вологостійкості, не поглинає вологу, не набухає та не деформується.
- Негорючий та безпечний матеріал.
- Має антистатичні властивості, плитка не притягує пил.
- Екологічність: матеріал є безпечним для здоров'я.
Інструкція з монтажу.
Монтаж плитки здійснюється лише у 2 кроки:
- Зняти захисну плівку.
- Прикласти до поверхні та розгладити.
Поверхня, що обклеюється, повинна бути рівною без тріщин, нерівностей та перепадів. Перед поклейкою бажано знепилити і прогрунтувати поверхню, що обклеюється, і дати їй висохнути не менше 4-х годин.
Декоративна ПВХ плитка на самоклейці 300х300х5мм М'ятна, ціна за 1 шт. (СПП-505) SW-00001139
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wall Sticker |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 300 см |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Покривна панеллю площа | 0,09 |
| Продавець | Little Sam |
| Розмір | 300*300*5 мм |
| Товщина | 5 |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
| Ширина | 300 см |
- Ціна: 55 ₴





