-23%Декоративна ПВХ плита 600х600х3мм Білий мармур (S) SW-00001620 Доставка по Україні
- В наявності
- Код: DOL-SW-00001620
468 ₴
360 ₴
Декоративна плита ПВХ )
Плити ПВХ - виготовлені на сучасному обладнанні із високоякісних, стійких, нешкідливих для здоров'я фарб. За допомогою плит ПВХ ви з легкістю реалізуєте всі Ваші дизайнерські рішення як у житлових, так і комерційних приміщеннях.
Плити дуже прості у монтажі, практичні у використанні та довговічні. Для монтажу плит Вам буде потрібно: силіконовий або акриловий клей, лобзик (болгарка), рівень, олівець та лінійка.
Переваги плит ПВХ:
- Маленька вага, гнучкість
- Легкий монтаж не потрібна спеціальна підготовка
- Легка підготовка поверхні під поклейку (грунтовка)
- Цільний малюнок
- Імітація натурального матеріалу (мармур, камінь)
- Безшовне встановлення
- Можна використовувати у ванних кімнатах
- При нарізанні та монтажі мінімальна кількість сміття
- Не потрібне спеціалізоване верстатне обладнання для нарізки, можна різати лобзиком або болгаркою
- Мінімальна кількість будівельних матеріалів для монтажу потрібна тільки ґрунтовка та клей.
- Термін служби від 20 років
- Екологічно чистий матеріал
- Гіпоалергенний
- Пожежнобезпечний
- Зручність та безпека транспортування та укладання
- Можливість доставки плити у важкодоступні місця завдяки її легкості та гнучкості (сходові марші, прольоти квартири)
- Легкий догляд
- Завдяки товщині листів їх можна компактно розмістити в приміщенні до початку монтажу
- Теплоізоляційні властивості
- Широкий спектр застосування матеріалу
Інструкція з монтажу
Крок 1
- Поклейка тільки на рівну стіну
- Перед встановленням плит поверхню необхідно проґрунтувати
Крок 2
- Встановіть рівень довжини стіни для рівного монтажу матеріалу
Крок 3
- Переверніть плиту тильною стороною, нанесіть на тильну сторону клей по всій площі плити товщина шару 1,5-2 мм
Крок 4
- Акуратно підняти плиту, краще робити з напарником і щільно притиснути до стіни за виставленим рівнем, потримати 2 хвилини в одному положенні і можна монтувати наступну.
Розмір ПВХ плити - 600ммх600мм. Товщина - 3 мм. Вага листа - 2,4кг
Декоративна ПВХ плита 600х600х3мм Білий мармур (S) SW-00001620
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wall Sticker |
| Країна виробник | Китай |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 600 см |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Покривна панеллю площа | 0,36 |
| Продавець | Little Sam |
| Розмір | 600*600*3 мм |
| Стан | Нове |
| Товщина | 3 |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
| Ширина | 600 см |
- Ціна: 360 ₴







