-10%Фільтр насадка на кран для очищення води + 2 картриджі filtr4-2 Доставка по Україні
- В наявності
- Код: LSV-filtr4-2
276 ₴
248 ₴
Насадка на кран із проточним поворотним фільтром є чудовим вибором для механічного очищення води в домашніх умовах або на дачі. Вона універсальна і підходить для всіх типів кранів. Із зовнішнім різьбленням 22 мм, а також для змішувачів із внутрішнім різьбленням 24 мм (у разі використання доданого універсального перехідника).
Завдяки своїй багатофункціональності, фільтр-насадка може використовуватися як аератор і чудово підходить для миття посуду в кухонній раковині або у ванній кімнаті.
Поліпропіленовий фільтр забезпечує тонке механічне очищення води, видаляючи пил, пісок, іржу, органічні речовини та інші механічні домішки.
Фільтр-насадка має функцію водозбереження, яка допомагає зменшити витрату води без втрати напору.
Фільтр насадка на кран для очищення води + 2 картриджі filtr4-2
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.4 |
| Глибина | 45 см |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Захист від бактерій | Немає |
| Іонообмінна фільтрація | Немає |
| Використання для гарячої води | Так |
| Використання для холодной води | Так |
| Комплект для монтажу | Да |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінералізація | Немає |
| Зворотний осмос | Немає |
| Підключення до водопроводу | Немає |
| Пористість | 5 мкм |
| Робоче середовище | Вода |
| Регенерація картриджа | Немає |
| Тип приєднання | Нарізне |
| Тип фільтра грубого очищення | Картриджний |
| Тип фільтрувального модуля | Інший |
| Ум'якшення води | Немає |
| Фільтрувальний модуль у комплекті | Да |
| Частота заміни модуля для фільтрування | 1 міс |
| Кількість ступенів очищення | 1 |
- Ціна: 248 ₴



