-23%Стійка тримач туалетного паперу, AWD02071779 Доставка по Україні
- В наявності
- Код: LSA-AWD02072061
1 131 ₴
870 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару. Стійка тримач туалетного паперу AWD02072061 виготовлена з високоякісної хромованої сталі сріблястого кольору, що забезпечує довговічність, вологостійкість та елегантний вигляд, що підходить для сучасного дизайну ванних кімнат. Глянцеве покриття гармонійно доповнює хромовані елементи та аксесуари. Модель оснащена стійкими пластиковими ніжками, які покращують зчеплення та захищають поверхню від подряпин. Стійка може зберігати один основний рулон та до чотирьох запасних рулонів, що забезпечує зручність використання та допомагає підтримувати порядок у ванній кімнаті. Її функціональний дизайн робить її ідеальною як для домашніх ванних кімнат, так і для готельних та офісних приміщень.
Стійка тримач туалетного паперу, AWD02071779
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Місткість рулонов | 3 |
| Висота | 590 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Матеріал | Метал |
| Наявність кришки | Ні |
| Підставка для запасного рулону | Так |
| Підставка для освіжувача | Ні |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Колір | Сріблястий |
| Колір покриття | Хром |
| Ширина | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Склади | Нове |
| Штрихкод | 5905668554139 |
- Ціна: 870 ₴





