-53%NEWЧоловіча шкіряна сумка-месенджер, барсетка на одне плече 22x26x6 Tiding Bag 75-5271 чор Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-75-5271
3 780 ₴
1 790 ₴
Чоловіча чорна шкіряна сумка-месенджер Tiding Bag 75-5271
Характеристика:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 22 x 26 x 6.
- Виробник: Туреччина
Структура:
- (1) одна основна застібка на блискавці;
- (3) три внутрішніх відділення;
- (1) одне внутрішнє відділення на блискавці;
- (1) одна зовнішня кишеня позаду.
Опис:
Сумка-планшет універсальна з натуральної шкіри для портмоне, документів, планшета, мобільного, ключів та дрібниць. Ця модель зручна, надійна, функціональна, фабричного виробництва з якісною фурнітурою. Виглядає дуже стильно та акуратно. Надійно прошита з обох боків міцними швами. Відмінне доповнення до Вашого образу.
Чоловіча шкіряна сумка-месенджер, барсетка на одне плече 22x26x6 Tiding Bag 75-5271 чорна
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 790 ₴









