-55%NEWЧоловіча сумка для ноутбука та документів 39x28×8, портфель для офісної роботи, чорний Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-N8256
4 189 ₴
1 899 ₴
Філософія творців торгової марки Tiding Bag полягає у прагненні сьогодні задовольнити ті потреби покупця, які стануть актуальними лише завтра.
Особливості та переваги:
- Натуральна шкіра преміум якості, міцна та довговічна.
- Класичний чорний дизайн зі сріблястою фурнітурою.
- Оптимальний розмір 39х29х10 см для ноутбука до 15"" і документів.
- Зручне відділення та кишені для організації речей.
- Надійна металева фурнітура та текстильна підкладка.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 39 x 28 × 8.
Структура:
- (1) одна кишеня на блискавці з тильного боку;
- (1) одне основне відділення;
- (3) три кишені на блискавці з лицьового боку;
- (1) одна внутрішня кишеня.
Чоловіча сумка для ноутбука та документів 39x28×8, портфель для офісної роботи, чорний
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Теляча шкіра |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Відділення | 1 основний |
| Продавець | Little Sam |
| Ручки | Дві |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 899 ₴










