-50%NEWШкіряна чоловіча сумка-барсетка через плече 22х26х7 / месенджер для телефону та докумен Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-A25-1278C
3 380 ₴
1 690 ₴
Шкіряна чоловіча сумка-барсетка через плече чорна Tiding Bag A25-1278C
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 22 х 26 х 7.
Структура:
- (1) одне основне відділення на блискавці;
- (1) одна внутрішня кишеня на блискавці;
- (2) дві зовнішні кишені на блискавці.
Опис:
Шкіряний чоловічий месенджер виконаний з м'якої натуральної шкіри. Аристократичний чорний колір підкреслює статусність власника. Лаконічний дизайн дозволяє використовувати аксесуар із повсякденним або діловим одягом. У сумці є зручна коротка ручка та текстильний незнімний плечовий ремінь, що регулюється по довжині. На сумку встановлено надійну металеву фурнітуру. Зовні з лицьового боку розміщено дві кишені для зберігання особистих речей, до яких необхідний швидкий доступ. А в головному відділенні можна розмістити такі предмети, як планшет, термочашку, блокнот або книгу.
Шкіряна чоловіча сумка-барсетка через плече 22х26х7 / месенджер для телефону та документів, чорний
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 690 ₴










