-54%NEWЧоловіча сумка шкіряна планшет 21х24х6, барсетка на одне плече Tiding Bag M1254A чорна Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-M1254A
3 680 ₴
1 690 ₴
Чоловіча шкіряна чорна сумка через плече Tiding Bag M1254A
Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 21х24х6.
Структура
- (2) два основних відділення на блискавці;
- (1) на лицьовій стороні дві кишені на блискавці (горизонтальний і вертикальний);
- (1) на тильній стороні вертикальний кишенька;
- (1) прихована кишенька;
- (2) два слоти під дрібні речі;
- Регульований наплічний ремінь.
Опис:
Класичний гарний аксесуар виконаний з високоякісних матеріалів. Цей стильний месенджер буде служити довго, оскільки модель комфортна і надійна. Аксесуар закривається накидним клапаном на магнітах і додатково металевої змійкою. Модель пошита з якісною підкладкою світлого кольору, шви виконані акуратно темною ниткою. Месенджер носиться на регульованому міцному текстильному ремінь зі шкіряною смужкою знімного типу. Аксесуар можна носити на плечі з допомогою текстильного ременя з шкіряною смужкою знімного типу, що легко регулюється по довжині.
Чоловіча сумка шкіряна планшет 21х24х6, барсетка на одне плече Tiding Bag M1254A чорна
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 690 ₴










