-50%NEWЧоловіча чорна сумка-барсетка 18x22x8, месенджер з натуральної шкіри Tiding Bag M2237A Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-M2237A
2 380 ₴
1 190 ₴
Чоловіча чорна сумка-барсетка з натуральної шкіри Tiding Bag M2237A
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШХВГ): 18 x 22 x 8.
- Виробник: Туреччина
Структура:
- (1) одне основне відділення;
- (1) одна внутрішня кишеня на блискавці;
- (2) дві зовнішні врізні кишені на блискавці;
- (1) одна зовнішня накладна кишеня на блискавці.
Опис:
Шкіряний чоловічий месенджер виконаний з м'якої натуральної шкіри чорного кольору. Ця модель має одне основне відділення, в якому знаходиться бічна кишеня на блискавці. Ззовні сумки з лицьової сторони знаходиться дві окремі кишені на блискавці - врізна та накладна, з тильної сторони - врізна кишеня, також на блискавці. Плечовий ремінь регулюється. Підкладка міцна та щільна – текстиль.
Чоловіча чорна сумка-барсетка 18x22x8, месенджер з натуральної шкіри Tiding Bag M2237A чорний
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 190 ₴










